Досягнення педагогів 2018 

 

Практичний психолог

Лубенська Світлана Іванівна

на Серпневій конференції педагогічних працівників

нагороджена грамотою Міського голови

за досягнення успіхів у вихованні підростаючого покоління.

Досягнення педагогів 2017

 

Музичний керівник

Чеберячко Олена Вікторівна

нагороджена грамотою Обласного департаменту освіти за досягнення успіхів у вихованні підростаючого покоління.

Фізкерівник

Видиш Марина Сергіївна

нагороджена грамотою упрвління освіти за зайняте ІІ місце у І етапі обласної виставки-конкурсі на кращу методичну розробку

Досягнення педагогів

     Колектив дошкільного закладу зайняв ІІІ місце у міському конкурсі "Оптимізація озелення території", ІІІ місце у конкурсі "Сумські зорі", у Всеукраїнському конкурсі веб-сайтів; у Всеукраїнському конкурсі освітніх технологій - 2016 журналу «Джміль» та у конкурсі методичних розробок «Розвиваємо разом» журналу «Жирафа Рафа», в якому педагог Ігіна Т.О відзначена за активну участь,  у міському конкурсі «Оптимізація озеленення території ДНЗ», в якому зайняли ІІІ місце; у міському конкурсі «Оптимізація озеленення території ДНЗ», в якому зайняли ІІІ місце, у міському конкурсі «Природа і навчає, і виховує», у міському конкурсі на кращий Інтернет-сайт дошкільного навчального закладу, в якому стали лауреатами, у  міському конкурсі «На кращу спортивну залу», в якому зайняли ІІІ місце.

    Вихователь-методист Жучкова В.Г. за багаторічну працю нагороджена грамотою міського голови. 

   За підсумками І (міського) етапу обласного конкурсу на кращий Інтернет- сайт дошкільного навчального закладу у 2016 році дошкільний навчальний заклад посів ІІ місце серед  ДНЗ міста.

   За підсумками І (міського) етапу обласної виставки-огляду кращих методичних розробок педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів у 2016 році Шевченко А.А. відзначена подяка за науковість, системність та цілісність, використання нетрадиційних методів та прийомів у роботі з дітьми.

Вихователі Романченко Анна Михайлівна та Чубур Тамара Володимирівна відзначені грамотами за досягнення успіхів на педагогічній ниві. 

Досягнення вихованців ДНЗ

  Вихованці дошкільного закладу беруть активну участь міських заходах. У VIII міжнародному еколого-оздоровчому конкурсі «Веломанія», в якому вихованець ДНЗ зайняв ІІ місце у номінації фотографія «Куди не доїхати автомобілем - доїдеш велосипедом», у Всеукраїнському фестивалі «Гармонія Руху»,  у міському фестивалі «Колискова», де відібрані у Гала-концерт до Дня захисту дітей.