Досягнення педагогів 2018 

 

Практичний психолог

Лубенська Світлана Іванівна

на Серпневій конференції педагогічних працівників

нагороджена грамотою Міського голови

за досягнення успіхів у вихованні підростаючого покоління.

Досягнення педагогів 2017

 

Музичний керівник

Чеберячко Олена Вікторівна

нагороджена грамотою Обласного департаменту освіти за досягнення успіхів у вихованні підростаючого покоління.

Фізкерівник

Видиш Марина Сергіївна

нагороджена грамотою упрвління освіти за зайняте ІІ місце у І етапі обласної виставки-конкурсі на кращу методичну розробку

Досягнення педагогів

     Колектив дошкільного закладу зайняв ІІІ місце у міському конкурсі "Оптимізація озелення території", ІІІ місце у конкурсі "Сумські зорі", у Всеукраїнському конкурсі веб-сайтів; у Всеукраїнському конкурсі освітніх технологій - 2016 журналу «Джміль» та у конкурсі методичних розробок «Розвиваємо разом» журналу «Жирафа Рафа», в якому педагог Ігіна Т.О відзначена за активну участь,  у міському конкурсі «Оптимізація озеленення території ДНЗ», в якому зайняли ІІІ місце; у міському конкурсі «Оптимізація озеленення території ДНЗ», в якому зайняли ІІІ місце, у міському конкурсі «Природа і навчає, і виховує», у міському конкурсі на кращий Інтернет-сайт дошкільного навчального закладу, в якому стали лауреатами, у  міському конкурсі «На кращу спортивну залу», в якому зайняли ІІІ місце.

    Вихователь-методист Жучкова В.Г. за багаторічну працю нагороджена грамотою міського голови. 

   За підсумками І (міського) етапу обласного конкурсу на кращий Інтернет- сайт дошкільного навчального закладу у 2016 році дошкільний навчальний заклад посів ІІ місце серед  ДНЗ міста.

   За підсумками І (міського) етапу обласної виставки-огляду кращих методичних розробок педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів у 2016 році Шевченко А.А. відзначена подяка за науковість, системність та цілісність, використання нетрадиційних методів та прийомів у роботі з дітьми.

Вихователі Романченко Анна Михайлівна та Чубур Тамара Володимирівна відзначені грамотами за досягнення успіхів на педагогічній ниві. 

Досягнення вихованців ДНЗ

2018 рік

  Вихованці дошкільного закладу беруть активну участь міських заходах. Вихованець ЗДО Сонін Ростислав став учасником Всеукраїнської акції "Ідеальна школа очима дітей".

    Вихованці ЗДО нгороджені подарунком за участь у міському освітньому проекті "Голос рідної природи".

Досягнення вихованців ДНЗ

2016-2017 рр.

  Вихованці дошкільного закладу беруть активну участь міських заходах. Вихованець ЗДО Сонін Ростислав став учасником Всеукраїнської акції "Ідеальна школа очима дітей".

      У VIII міжнародному еколого-оздоровчому конкурсі «Веломанія», в якому вихованець ДНЗ зайняв ІІ місце у номінації фотографія «Куди не доїхати автомобілем - доїдеш велосипедом», у Всеукраїнському фестивалі «Гармонія Руху»,  у міському фестивалі «Колискова», де відібрані у Гала-концерт до Дня захисту дітей.