Олімпійський тиждень

10.09-14.09.18

Практичний психолог Лубенська С.І. на Серпневій конференції працівників освіти наогроджена грамотою Міського голови за досягнення успіхів у вихованні підростаючого покоління.

ВЛІТКУ

літнє оздоровлення триває

 День відкритих дверей

 

    З метою залучення батьків до навчально-виховного процесу, активної співпраці у вихованні  та навчанні дітей, підвищення уваги до потреб своєї дитини, формування педагогічної свідомості батьків,  12 квітня 2018 року у ЗДО № 15 «Перлинка» проходив  захід День відкритих дверей.  

Під час такого заходу з’являється можливість встановити між педагогами та батьками доброзичливі відносини. Показати, що в установі створене комфортне психологічне середовище для всебічного розвитку дитини.

Наш заклад дав змогу відвідати всім бажаючим. Познайомитися з педагогічним колективом, спеціалістами, адміністрацією та переглянути організацію запропонованих заходів, отримати поради та консультації.

Весна прийшла

березень, 2018

Масниця

лютий 2018

Різдвяні свята

січень 2018

Новорічні свята

грудень 2017

Батьківській клуб "Батьки та діти"

30 листопада 2017

Розвага "Як козаки сіль шукали"

13.11.2017

Тиждень сім'ї

День природолюба

22 вересня 

Неабияке значення у вихованні дітей має приклад дорослих, батьків, вихователів. Якщо батьки будуть займатися питаннями екологічного виховання, то й у дітей буде виховувати інтерес, любов до природи і бережне ставлення до неї. Тому екологічне виховання дітей має відбуватися у тісній взаємодії з сім'єю дитини.

 

В рамках міського проекту «День природолюба», 22 вересня у дошкільному навчальному закладі проведена акція «Посади дерево», під час якої вихованці та їх батьки висаджували фруктові та  декоративні дерева. 

Олімпійський тиждень

З метою пропаганди здорового способу життя, розвитку олімпійського руху, поглиблення знань про Олімпійські ігри, формування у дітей мотивації до систематичних занять фізичною культурою і спортом, виховання почуття патріотизму та гордості за свій рідний край та Україну у дошкільному навчальному закладі № 15 «Перлинка» проводився Олімпійський тиждень. В рамках якого пройшли спортивні змагання, а по закінченню - Малі Олімпійські ігри.

1Вересня - свято зустрічі дітей.

14 серпня – свято Маковія або медово-маковий Спас

     Маковій називають медовим спасом, тому, що вулики до того часу наповнюються медом і традиційно пасічники починали медозбір. У цей день досхочу їдять мед, не дарма ж Спас Медовий.

 

    У народі кажуть, що Перший Спас — це проводи літа. Цього дня починають відлітати ластівки. Ластівка весну починає і осінь накликає.

 «БАРВИСТЕ ЛІТО»

 

 Барвисте літо – завжди жадана пора для кожного. Особливо радіють яскравому сонечку, зеленій травичці, теплій водичці наші вихованці. І не тільки це вабить малюків. Саме в літній період вони оздоровлюються, набираються сил і бадьорості на цілий рік.

Звіт керівника.

Громадскість оцінила діяльність керівника на відмінно.

Випускне свято!

Це веселе та разом з тим і сумне свято. Діти останній раз танцюють у музичній залі ДНЗ.

26 квітня 2017 рокувідбувся міський дитячий фестиваль

"Щасливе дитинство".

Діти закладу виконували пісні, сучасний танок та вийшли

у Гала-концерт. 

Казка "Ріпка " на новий лад

діти театралізованого гуртка "Маленькі актори" 

 

Всеукраїнський День дошкілля 

м. Київ 

Флешмоб "Моя Україна"

До Дня Зброєних сил України  

вихованці закладу намалювали малюнки бійцям АТО